Op voorraad

Betaal € 3,33 in 3 termijnen met iDEAL, tegen 0% rente
Beschrijving / Black Max 13.7mm
Black Max Break Jump
De Black Max Break Jump tip is ontworpen om zoveel mogelijk kracht over te brengen op de speelbal. Door de extreem harde samenstelling gaat er nauwelijks energie verloren bij impact. Dit resulteert in krachtige, explosieve breaks waarbij de ballen zich snel en gelijkmatig over de tafel verspreiden.
Ook bij jump shots bewijst deze tip zijn meerwaarde. De harde dop-huls combinatie maakt het eenvoudiger om de speelbal snel van het laken te liften, zonder dat daar een overdreven techniek voor nodig is. Hierdoor worden jumps toegankelijker en consistenter, zelfs in lastige situaties dicht bij een objectbal.
De ferrule heeft een hoogte van ongeveer 13,2 mm en is voorzien van een opening met schroefdraad van circa 8 mm. Dit maakt de Black Max geschikt voor montage op diverse break jump shafts die gebruikmaken van een schroefconstructie. De stevige pasvorm zorgt voor stabiliteit en voorkomt ongewenste speling tijdens het spelen.
Dankzij de duurzame materialen behoudt de tip zijn eigenschappen langdurig, ook bij intensief gebruik. Dit maakt de Black Max een populaire keuze onder spelers die regelmatig breken en springen en daarbij vertrouwen willen op constant materiaal.
De Black Max Break Jump tip 13,7 mm is daarmee een uitstekende keuze voor spelers die hun spel willen versterken met kracht, controle en betrouwbaarheid bij de meest explosieve onderdelen van het poolspel.
Bij Biljartwinkel.nl vindt u een ruim assortiment break en jump accessoires. Wij leveren snel en adviseren u graag bij het kiezen van de juiste onderdelen.




